SafePoint Hizmetleri
SafePoint Hizmetleri

Loomis Safepoint, sektörün önde gelen nakit yönetim çözümüdür. En son teknolojiyi eşsiz Loomis kalitesi, hizmeti ve uzmanlığıyla birleştirir ve maliyetleri düşürmek, verimliliği artırmak ve kârlılığınızı iyileştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Safepoint hızlı ve güvenilir nakit yönetimi sağlarken; özellikle perakende işletmelerinin ön muhasebe nakit işleme ve CIT süreçlerini hızlandırmaya yönelik tasarlanmış olan kapalı nakit yönetimi sistemi ile her türlü riski ortadan kaldırır. 

 

 

1
2
3

Safepoint Hizmetleri şunları içerir;

Image Description Box

Personel kayıplarına çözüm.

SafePoint, mağazalarda personele bağlı olası kayıpları da minimize ediyor. Hangi personelin ne kadar para yatırdığı anında merkez tarafından takip edilebiliyor.

Image Description Box

Mağazada Nakit Bulundurma Riski Ortadan Kalkıyor...

Özellikle hırsızlık olaylarına karşı nakit para korumaya alınıyor. Safepoint’e para yatırıldığı anda Loomis Türkiye güvencesine geçiyor ve personelin sorumluluğu ortadan kalkıyor.

Image Description Box

Ön muhasebe İşlemleri Ortadan Kalkıyor

Safepoint mağaza içindeki tüm para yatırıma işlemlerini kayıt altına aldığı için ön muhasebe işlemlerine gerek kalmıyor. Firmanın merkezi tüm bu işlemleri uzaktan takip edebiliyor.

Image Description Box

Vardiya Değişimleri Birkaç Dakikaya İniyor...

Personelin vardiya değişimlerinde kasa kapatmak için harcadığı 15 dakika, bir  dakikaya iniyor ve verimlilik artıyor.

Image Description Box

Bankaya Para Yatırma Süresinden Tasarruf

SafePoint ile personelin bankaya para yatırmak için harcayacağı süre ve nakit parayı bankaya taşıma riski de ortadan kalkıyor. Zamandan tasarruf ediliyor.

Image Description Box

Müşterinin kendi bankasıyla gerekli anlaşmayı yapması halinde

Yapacağı anlaşma çerçevesinde Loomis Safepoint'e yatırılan para müşterinin banka hesabnda anında görülüp, kullanılabilir.

Nasıl Çalışır

Nakit paranız Loomis Safepoint akıllı kasaya yatırıldığında ve doğrulandığında, Loomis, müşterinin banka ile sağladığı anlaşma ile parasını banka hesabında anında görebilmesine imkan tanır. Nakittin kasaya yatırıldığı an itibarı ile güvenlik riski Loomis’e devredilmiş olur. Müşteri, Loomis tarafından kendisine verilen özel kullanıcı adı ve şifresi ile girebildiği internet hesabında eş zamanlı olarak denetlemede bulunabilir. İşlemlerin anında doğrulanması sahteciliklerin tespit edilmesine yardımcı oluyor. Kapalı sistem soygun tehlikesini azaltıyor, kullanıcılar çalışanlarına ve kendi müşterilerine daha fazla odaklanabiliyor.

Loomis Safepoint nakitinizi sayar geçerliliğini denetler, güvence altına alır, geçmez paraları geri çevirir, nakit yönetimi için zaman israfını önler. Kasaya yatırdığınız anda nakitiniz kaybolmaya ve hırsızlığa karşı birlikte kararlaştırılmış limit çerçevesinde Loomis tarafından korunma altına alınır.

 

Foto 1 (1)

Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.