Loomis Farkı

Daha güvenli. Daha akıllı. Teknoloji.

Her Loomis nakit toplama ve teslimatının, kasaya yatırma veya raporlamanın arkasında, nakit paranın ülke genelinde hareket etme şeklini değiştiren, müşterilerin riski azaltmasına ve nakit yönetimini kolaylaştırmasına yardımcı olan bir teknoloji vardır. Ve müşterilerimizin ihtiyaçları geliştikçe, yeni endüstri standartlarını belirleyen bir trend belirleyici olarak liderlik etmeye devam edeceğiz.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimiz, bize ihtiyaç duyduklarında her zaman burada olduğumuzu bilmenin huzurunu yaşarlar. Durum ne olursa olsun, iletişim numaralarımızdan her zaman destek sağlanmaktadır.

Kalite

Kalite

Çalışanlarımızın fark yarattığı bir sır değil. Ancak, müşterilerimizin Loomis'in bildiği mükemmelliği deneyimlemelerini sağlayan kalite kontrol önlemleri geliştirerek kendimizi daha da ileri gitmeye zorluyoruz.

Yatırımlar ve Yenilikler

Yatırımlar ve Yenilikler

Loomis, küresel lider teknoloji üreticileriyle ortaklıklardan kendi küresel şube ağımızdaki iyileştirmelere kadar, nakit yönetimi trendlerinin önünü açmaya ve müşterilerimize en iyi hizmeti ve çözümleri sunmaya kendini adamıştır.

Teknoloji

Teknoloji

Her Loomis nakit toplama ve teslimatının, kasaya yatırma veya raporlamanın arkasında, nakit paranın ülke genelinde hareket etme şeklini değiştiren, müşterilerin riski azaltmasına ve nakit yönetimini kolaylaştırmasına yardımcı olan bir teknoloji vardır. Ve müşterilerimizin ihtiyaçları geliştikçe, yeni endüstri standartlarını belirleyen bir trend belirleyici olarak liderlik etmeye devam edeceğiz.

Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.