Güvenilirliğin Tarihi

Hakkımızda

Geçmişi 1852 yılına kadar uzanan ve Türkiye dahil 23 ülkede faaliyet gösteren Loomis, resmi olarak 15 Temmuz 2011’de Türkiye pazarına girdi. Günlük nakit ve altın lojistiği yüksek seviyede olan ve ekonomik istikrarıyla sürekli büyüyen, hareketli ve rekabetçi Türkiye pazarına küresel bir güç olarak giren Loomis, Türkiye operasyonlarını pazarın ihtiyaçlarına göre her geçen gün daha ileriye taşıdı.

Bugün sektörünün en aktif şirketlerinden biri olarak kabul edilen Loomis Türkiye; 38 şehirde faaliyet gösteriyor. Para ve değerli eşya taşıma, işleme (sayma + ayrıştırma + paketleme) ve kasalama hizmetleri, ATM ikmal ve bakım hizmetleri, değerli küçük paket taşıma hizmeti, uluslararası hizmetler ve mücevher fuarlarına yönelik taşıma ve kasalama hizmetleri vermenin yanında Safepoint akıllı kasa çözümü sunuyor.

400 üzerinde zırhlı araç, 1100`e yakın profesyonel personel kadrosu ve 40 şubesi ile hizmet veren Loomis Türkiye, bugün itibariyle Türkiye’nin her noktasına hizmet veriyor. Loomis Türkiye, son derece hareketli ve büyük hacme sahip olan Türkiye nakit döngüsünün en önemli oyuncularından biri olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Tarihimiz ve Mirasımız

Tarihimiz ve Mirasımız

Son 160 yılda Loomis, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa'yı kapsayan geniş bir ağa sahip uluslararası bir endüstri lideri haline geldi. Loomis'in 1800'lerin sonlarından bu yana nakit yönetimi sektörünü nasıl şekillendirdiğini öğrenmek için aşağıdaki zaman çizelgesini keşfedin.

Değerlerimiz ve Davranışlarımız

Değerlerimiz ve Davranışlarımız

Müşterilerimize istisnai değer sağlarken, değerlerimiz, iş arkadaşlarımızdan müşterilerimize ve paydaşlarımıza kadar eylemlerimizin temeli olarak hizmet eder. Bizi rakiplerimizden farklı kılan, değerlerimizi günlük yaşamda nasıl yaşadığımızdır. 

Mülkiyet ve Finansal Bilgiler

Mülkiyet ve Finansal Bilgiler

Loomis Türkiye şu anda Loomis AB'ye bağlı olarak Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Loomis AB, NASDAQ OMX Nordic Menkul Kıymetler Borsasında ve Aralık 2008'den beri Stockholm Menkul Kıymetler Borsasında işlem görmektedir. Hisse, büyük sermayeli İskandinav listesinde yer almaktadır.

Neden Loomis

Neden Loomis

Loomis, Bankacılık ve Kuyumculuk sektörlerine yönelik hizmetlerinde müşterilerine alternatif çözümler sunarak, bu kurumların kendi bünyelerinde ürettikleri yüksek maliyetli güvenlik hizmetlerine rakip olmuştur.

 
Loomis Türkiye Yönetimi
Yiğit Gürçay

 Yiğit Gürçay

Ülke Başkanı

Vahap İlhan

Vahap İlhan

Operasyon Direktörü

Selçuk Çolak

 Selçuk Çolak

İş Geliştirme ve Satış Direktörü

Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.