Bütün Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!

Loomis, SafePoint Çözümünün Bir Parçası Olarak Nakit Geri Dönüştürücü Ürünleri Sunmak İçin Devrim Yaptı

Loomis, yeni Titan R ürün serisini 13 Ocak 2019'da NRF Expo'da piyasaya sürdü.

Titan R, Revolution Retail Systems tarafından sahada test edilmiş ve kanıtlanmış nakit geri dönüşüm ekipmanlarını Loomis Titan ile birleştiriyor. Loomis, Carrollton, Teksas merkezli bir nakit geri dönüşüm üreticisi olan Revolution Retail Systems ile ortaklık yaparak, nakit otomasyon sektöründeki liderliğini daha da geliştirmek için zaten endüstri lideri SafePoint nakit yönetimi ekosistemini genişletiyor.

Loomis SafePoint Başkan Yardımcısı Moises Gonzalez, “Rekabet avantajımızın anahtarı, teknolojiye yaptığımız on yıllık yatırım ve bu yeni hattın genel hizmet ve desteğini sağlayacak ekiplerin geliştirilmesidir” dedi. “Revolution gibi bir endüstri lideri ile ortaklık yapmak, kanıtlanmış ve ölçeklenebilir bir ürün portföyünü, Loomis'in bilinen kalitesi üzerine odaklanarak birleştirmemizi sağladı. Bu tür bir geri dönüşüm programı ile uçtan uca hizmetler sunan ilk kuruluş olarak pazara gireceğiz.” dedi.

Revolution Ülke Başkanı ve CEO'su Mark Levenick, ortaklık konusunda aynı heyecanı dile getirerek, "Loomis, bir süredir nakit yönetimi ve akıllı güvenlik endüstrisinde açık bir lider olmuştur. Piyasada kalite, güvenilir izleme ve müşteri etkileşimi sağlayan sofistike sistemlere sahipler. Deneyim, Loomis için her zaman çok önemli olmuştur ve bunlar, Revolution’da sahip olduğumuz değerlerle aynıdır. Onlarla ortaklık kurabilmekten ve bu yeni nesil ekipmanı müşterilerine sunabilmeleri için onlara eşsiz bir fırsat sunabilmekten heyecan duyuyoruz. ” dedi.

 

25 Ocak 2019