Bütün Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!

Loomis ABD'de 48 milyon dolarlık SafePoint Anlaşması

Loomis AB’nin ABD’deki iştiraki, ulusal bir market zinciri için yaklaşık 1.000 yeni SafePoint ünitesi kurmak ve hizmet vermek üzere beş yıllık bir sözleşme imzaladı. Anlaşma ayrıca önceden kurulmuş olan 250 birimin genişletilmesini de içeriyor. Sözleşmenin toplam tahmini değeri 48 milyon ABD dolarıdır. Birimlerin kurulumunun bu yılın dördüncü çeyreğinde başlaması ve 2020 yılının başlarında tamamlanması bekleniyor.

ABD Bölgesel Başkanı Aritz Larrea, “Bu ödül ABD'de nakit tahsilatlarını daha verimli hale getirme niyetlerini gösteriyor ve SafePoint çözümümüz bu artan talebin cevabı olmaya devam ediyor” dedi.

Kullanımda ki 26.000'den fazla SafePoint ünitesi, Loomis Direct aracılığıyla gerçek zamanlı veri ve raporlama ile şirket içi bilişim teknolojilerini geliştirme ve elbette gelişmiş Titan akıllı güvenli teknolojisini birleştirerek sektörün en tercih edilen çözümünü sağlıyor.

Loomis'in kalitesi, servisi ve uzmanlığıyla bir araya gelen 3.000'den fazla müşteri, maliyetlerini düşürüyor, verimliliklerini ve sonuç olarak kârlılıklarını artırıyorlar.

 

13 Kasım 2018