Bütün Annelerimizin Anneler Günü Kutlu Olsun!

Loomis Türkiye, Pazar Liderliğini Güçlendirdi.

 

 

Loomis Türkiye olarak her yıl büyüme kaydederek yer aldığımız yolculuğumuzda 2018 yılı da pazar liderliğimizi güçlendirdiğimiz bir yıl oldu.   

 

Bu yılın en önemli gelişmesi 6 Ekim’de G4S’in nakit ve değerli eşya taşıma, sayım ve kasalama işlerinin tamamını bünyemize katmak oldu. Bu konuyla ilgili tüm yasal süreci bitirdik ve devir işlemlerimizi tamamladık. Bu birleşme,  ile finans sektörünün önemli oyuncuları müşteri portföyümüze katıldı. Loomis Türkiye olarak ayda 310 bin durak sayısına ulaştık.

Öte yandan  perakende sektöründeki liderlik konumumuzu daha da pekiştirdik ; iki büyük market zincirinin taşıma ve kasalama işlerinin yanı sıra sayım işlerini de gerçekleştirmeye başladık. Anadolu'daki güçlü yapılanmamız ile Kayseri Ulaşım’ı da değerli iş ortaklarımız arasına kattık. Kuyum sektöründe her ay ayrı bir rekora imza attık, Uluslararası Hizmetler Departmanımızın bu yıl gerçekleştirdiği yeni hizmetlerle birlikte büyük gelişim gösterdik. Bunlardan biri de Uluslararası Küçük Paket hizmetimiz. Bireysel ya da kurumsal müşterilerin ister mücevher, isterse değerli bir makina parçası olsun, maddi değeri 50.000 USD’ye kadar olan tüm değerli paketlerini kapılarından alınıp,  Loomis  güvencesiyle dünyanın her yerine yüzde 100 sigortalı olarak taşımaya başladık.

Büyümemize paralel olarak şube yapımızda da önemli değişiklikler oldu. Özellikle İstanbul, İzmir, Antalya, Maslak şubelerimizin ölçeği ciddi seviyede büyüdü. G4S birleşmesi doğrultusunda Denizli’de yeni bir şubemiz açıldı. Geçtiğimiz aylarda Kayseri şubemizi yeniledik. Hali hazırda Samsun,  Trabzon ve Ankara, İzmir şubelerimizi yeniliyoruz. Ankara’da yeni bir kuyum şubesi açıyoruz. Böylelikle şube sayımız ve kalitemizi her geçen gün yükseltiyor, sektör liderliğimizi pekiştiriyoruz. Loomis Türkiye olarak 2019’da büyümeye ve pek çok yeni projeye imza atmayı hedefliyoruz. 

 

Bu süreçte bizlere destek olan çalışanlarımıza ve değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

 

 

Loomis Türkiye Yönetimi

 

Kasım 2018