Yurt Dışı Ticaretinde Loomis Güvencesi

Yurt Dışı Ticaretinde Loomis Güvencesi

Yurt Dışı Ticaretinde Loomis Güvencesi


Kuyum üreticilerimizin ürünlerini, havalimanı bulunan her şehre %100 sigortalı bir şekilde götürmekteyiz. İhracatta ister tecrübeli olun isterseniz ilk kez ihracat yapın Loomis ile size her yer İstanbul, Adana, Konya, Trabzon kadar kolay. 

Kuyumculuk ve bankacılık sektörü başta olmak üzere, bir çok markanın değerli maden, değerli evrak, takı, mücevher ve para transferlerini %100 sigortalı bir şekilde nakleden Loomis, ihracat alanında çok başarılı bir operasyonlara imza atıyor. Yurt dışına ürünlerini sunan, başarılı ihracat çalışmaları yapan veya yeni yapmayı planlayan markalarımız; Loomis ile yurt dışında kendi evinde gibi rahat ticaret yapıyor. Loomis Uluslararası Hizmetler Müdürü Volkan Göktürk; Loomis`in havalimanı bulunan her ülkeye, her bölgeye transfer yaptığını, her gerçekleşen ihracatı, ülkemiz adına artı değer olarak kabul eden bir yaklaşımla hizmet sunduklarını söyledi. 

Uluslararası değerli kargo taşımacılığı konusunda bugüne kadar binlerce gönderiyi başarıyla gerçekleştirdiklerini, ülkeler arası transferlerde gerçekleşecek olası sorunları, yüzde yüz sigortalı taşımacılıkla kökten çözümlediklerini kaydeden Volkan Göktürk; ``Son 5 yıldır sıfır hasar ile dünyanın her noktasına Türk takılarını ulaştırıyoruz. Aynı şekilde ülkemize ithal edilen takılarda da yine Loomis ile transfer kalitesi tercih ediliyor. Bu hizmetlerimizi gayet makul bütçeler eşliğinde müşterilerimize sunuyoruz. Yeni ve çok uzak bir noktaya transfer olsa da ekstra bir fiyat belirlemiyoruz. Ülke kuyumcularımızın yeni pazarlara açılması bizim açımızdan da yeni bölgeler, yeni iş potansiyeli anlamına geliyor`` diye konuştu. 

Yakın zaman önce uluslararası kargo firması Fedex ile iş birliği yaptıklarını ve 50.000 $ kadar olan yurtdışı transferler için ``Yurtdışı Küçük Paket`` uygulaması başlattıklarını belirten Göktürk; ``Bu uygulama sayesinde göndericinin maliyetlerinde %50`ye yakın indirim sağlandı. Kısa süre olmasına rağmen yurtdışı küçük paket hizmetimiz hızla büyüyor`` dedi.