Loomis Türkiye  ve G4S Türkiye aldıkları ortak kararla, G4S’in Türkiye’deki Nakit ve Değerli Eşya Taşıma, Sayım ve Kasalama işlerinin tamamının Loomis`e devredilmesine karar vermişlerdir.

Loomis Türkiye ve G4S Türkiye aldıkları ortak kararla, G4S’in Türkiye’deki Nakit ve Değerli Eşya Taşıma, Sayım ve Kasalama işlerinin tamamının Loomis`e devredilmesine karar vermişlerdir.

Loomis Türkiye ve G4S Türkiye aldıkları ortak kararla, G4S `nin Türkiye`deki Nakit ve Değerli Eşya Taşıma, Sayım ve Kasalama işlerinin tamamının Loomis`e devredilmesine karar vermişlerdir. 


 

Loomis ve G4S şirketleri aldıkları ortak kararla G4S tarafından sürdürülmekte olan Nakit ve Değerli Eşya, Taşıma, Kasalama işlerinin Türkiye`de Loomis`e devredilmesine karar vermişler ve bu doğrultuda gerekli anlaşmalar 6 Eylül 2018 tarihinde imzalanmıştır. 

Bu doğrultuda G4S`nin söz konusu iş kollarında görevli tüm çalışanları bir plan dahilinde Loomis Türkiye Organizasyonuna katılacaklardır. 

Dünyada konusunda lider bu iki büyük şirketin güç birliği ile G4S`nin müşterilerine bu güne kadar verdiği kaliteli hizmet Loomis tarafından daha da geliştirilerek devam ettirilecektir. 

Bu güç birlikteliğinin sektörümüze hayırlı olmasını diliyoruz. 

 

Loomis Türkiye Yönetimi