Elektronik Kilit Çözümleri - OTC Kilitler
Elektronik Kilit Çözümleri - OTC Kilitler

OTC Kilitler, en zorlu ticari uygulamalar için ideal olan çok güvenilir, son derece gelişmiş bir güvenli kilit sistemidir.

Uzaktan programlama ve kilit yönetimi için güvenli ağınıza bağlanan tam özellikli bir güvenli kilit sistemidir. Kullanıcıların uzaktan eklenmesi ve silinmesi, uyarıların ayarlanması, kilit parametrelerinin değiştirilmesi dahil tüm programlama yazılımı aracılığıyla tamamlanır.

Yenilikçi kullanım modları ile yaşam güvenliğini ve değerlerinizi korur. Uzaktan yönetilebilir, kablosuz ve merkezden izlenebilir bir şekilde kasalarınızın güvenliğini sağlar. Operasyon maliyetlerini büyük miktarlarda azaltmakla kalmaz, anahtar ve şifre karmaşası sorunları için de en pratik çözümdür.

Sunduğu etkileşimli şifre sistemi ile durumsal, kişisel, geçici tek seferlik soru üreterek, doğru kullanıcının doğru yerde mevcudiyetini garantiye alır.

Hizmet Şunları İçerir:

1. ATM

2. Kasa Odaları

3. Kasalar

4. Emniyetli Kapılar

5. Emniyetli Dolaplar

 

Nasıl Çalışır:

  • OTC - One Time Code uygulaması, birden çok kişinin bir güvenli alana erişimi gerektiğinde kullanılan en yüksek güvenlikli çözümdür.
  • Tek kullanımlık şifre, bilgisayar ve kilitler arasında fiziksel bir bağlantı olmadan tek kullanım için geçerli bir şifre üretilerek kilidin açılmasını sağlar.
  • Kilit açıldığında şifrenin geçerliliği sona erer.
  • Tüm işlemler uzaktan kontrol edilebilir.
  • Yetkisiz kullanımlarda alarm üretilir.
  • OTC uygulaması akıllı telefonlarda ve PDA’larda kullanılabilir.
Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.