Loomis Türkiye, Yılın Filo Yöneticisi Ödül Töreninde İki Ödül Birden Kazandı

Loomis Türkiye, Yılın Filo Yöneticisi Ödül Töreninde İki Ödül Birden Kazandı

Güvenlikli nakit lojistik sektörünün Türkiye’deki en büyük oyuncuları arasında yer alan Loomis Türkiye, hızla büyüyen zırhlı araç filosu ile hizmet noktalarını genişletmeye devam ederken bu başarısını iki ödül ile taçlandırdı...LeasePlan ve Ekonomist dergisinin düzenlediği “Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri” etkinliği kapsamında Loomis Türkiye, Michelin Yeşil Filo Ödülleri kategorisinde birincilikle, Skoda Güvenli Filo Ödülleri kategorisinde ise üçüncülükle ödüllendirildi.

Filo yönetiminin, şirketlerin performansı ve ülke ekonomisine katkısına dikkat çekmek, çevre ve trafik güvenliği bilincinin oluşmasına destek olmak, kaynakların verimli kullanımını teşvik etmek ve ödüllendirmek amacıyla düzenlenen “Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri’nin 5’incisi sahiplerini buldu.

Sürekli büyüyen zırhlı araç filosundaki verimli ve etkin yönetimi ile dikkat çeken Loomis Türkiye, bu yılki “Yılın Filo Yöneticisi Ödülleri’nde yapılan değerlendirmeler sonucu iki kategoride birden ödüle layık görüldü. Her türlü değerin taşınması ve saklanmasında üstün hizmet seçenekleri sunan Loomis, 150 yılı aşkın tecrübesi ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesiyle 2011 yılından itibaren hizmet vermeye başladığı Türkiye’de büyümesine hızla devam ediyor.

Hızlı büyüyen zırhlı araç filosunun karbon salınımını düşürmek için filosundaki araçları yenileyen ve karbon ayak izini düşürmek için çeşitli çevresel faaliyetlere destek veren Loomis Türkiye, bu alandaki çalışmalarının karşılığı olarak Michelin Yeşil Filo Ödülleri kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

Ayrıca uluslar arası güvenlik standartlarını Türkiye operasyonuna taşıması ve birçok teknoloji yatırımlarıyla araç filosunda güvenlik önlemlerini dünya standartlarına taşıyan, Loomis Türkiye, Skoda Güvenli Filo Ödülleri kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu. Loomis Türkiye adına ödülleri, Bilgi İşlem ve Operasyon Müdürü Burak Şardağ aldı.