“Loomis Türkiye” büyümeye devam ediyor

Ağu 01, 2021

Başta kuyum, bankacılık ve perakende sektörleri olmak üzere; sigortalı, yüksek güvenlik eşliğinde değerli emtia, para ve evrak transferi gerçekleştiren Loomis; 2021 yılında hem şube sayısını, hem işlem sayısını hem de hizmet verdiği müşteri sayısını yukarıya çekti. Pandemi krizinin etkilerine rağmen, güvenli ticaret için Loomis kalitesini tercih edenler risk almadan ticaret yapmanın huzurunu yaşadı.

Dünyanın önde gelen yüksek güvenlikli zırhlı taşıma, kasalama ve değerli malları işleme hizmeti sunan markalarından Loomis; Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Kuyumculuk sektöründe, pandemi krizinin de etkisiyle son iki yılda yaşanan kuyum alışverişindeki daralmayı, akılcı iş yönetimi ve oluşan yeni fırsatlar ile dengeleyen, artan uzaktan ticarete uygun yeni projeler gerçekleştiren, kara ulaşımında çok daha fazla seçenekler sunan Loomis; firmalarımızın bir çözüm asistanı gibi çalıştı.
2021 yılında kara ve hava ulaşımı ile değerli maden ticaretinde işlem hacmini başarıyla koruyan Loomis; artan online ticaretin de en önemli çözüm ortağı olarak dikkat çekiyor. Mikro Paket hizmetinde en üst seviyelerde işlem gerçekleştiren Loomis; artan gönderi trafiğini başarıyla ve sıfır hasar ile yönetiyor.
Ekim ayında gerçekleşmesi planlanan İstanbul Jewellery Show’a da hazırlanmaya başlayan Loomis Türkiye; artışa geçen vaka sayılarıyla birlikte yine Anadolu’da yaşayan kuyumcularla İstanbullu üreticilerin alışverişini kolaylaştıracak ve uzak yolları yakın edecek.

Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.