“Altınşehir” Loomis Kalitesiyle Tanışmaya Hazır

Haz 01, 2021

Son yıllarda ülkemizde kuyum üretiminde yükselen değer olarak kabul edilen Kahramanmaraş; yakın zaman önce hizmete giren Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi ile dikkat çekiyor. Yıllardır Kahramanmaraş şehir merkezinde şubesi bulunan Looomis Türkiye; mevcut şubesini Altınşehir’e taşıma kararı aldı. Yüzlerce kuyum üreticisinin yer aldığı Altınşehir; artık Loomis Türkiye hizmet kalitesini de içinde barındıracak…

Ülke kuyumculuğumuzun İstanbul’dan sonraki en büyük merkezi kabul edilen Kahramanmaraş; yakın zaman önce yüksek teknolojiye sahip alt yapısıyla dikkat çeken Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksine kavuştu. Kısa sürede yüzlerce atölyenin taşındığı Altınşehir; şimdi de Loomis kalitesine ev sahipliği yapacak.
Loomis VIT Grup Müdürü Ali Atatoprak; Kahramanmaraş’ın büyüyen potansiyelini yıllardır yakından takip ettiklerini, bölgenin önde gelen üreticilerinin ürün transferlerinde Loomis kalitesini tercih ettiğini, ofislerini şehir merkezinden Altınşehir’e taşıyarak, bölge üreticilerine daha yakın olmayı hedeflediklerini söyledi.
Altınşehir’in pandemi sonrasında komşu ülkeler başta olmak üzere yurtdışından da alıcılara ev sahipliği yapacağına inandığını kaydeden Ali Atatoprak; “Bölge esnafı; yurtdışı gönderilerinde Loomis ile çok rahat ticaret yapacaktır. Gaziantep Havalimanını aktif olarak kullanıyoruz. Maraşlı üretici dostlarımızı geleceğe taşıma konusunda bizde üzerimize düşen görevi eksiksiz yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Loomis'in maliyetlerinizi düşürürken güvenliğinizi nasıl artıracağını keşfedin.