Loomis`e Özel Güvenliğin Yıldızları Ödülü

Loomis`e Özel Güvenliğin Yıldızları Ödülü

GÜSOD, Özel Güvenliğin Yıldızlarını seçti. 

Loomis güvenlik görevlisi Yıldırım Balcı, Özel Güvenliğin Yıldızları Ödül Töreni`nde Başarı Ödülü alırken, güvenlik görevlisi Zafer Koca Sadat Ödülü`nü almaya hak kazandı. 


 

Yıldırım Balcı ödüle terör bölgesi Diyarbakır`da çalışma arkadaşlarını motive derek tehlikeli şartlarda bile görevine devam etmesi nedeniyle layık görüldü. Gvenlik görevlisi Zafer Koca ise 10 yıllık deneyimi ile Sadakat Ödülü`nü aldı. 

Özel güvenlik sektörünün en büyük derneği GÜSOD, özel güvenlik sektörünün yıldızı çalışanlarını seçti. Ankara Bilkent Otel`de 29 Mart 2017 tarihinde gerçekleştirilen organizasyonla ``Sadakat`` ve ``Başarı`` kategorilerinde toplam 26 özel güvenlik görevlisi ödüllendirildi. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan GÜSOD Başkanı Murat Kösereisoğlu, dernek olarak kuruluşlarından bu yana sektörün gelişimi için çalıştıklarını belirterek, ``önceliğimiz yasal altyapı ve çalışan hakları oldu. Özel güvenlik 320 binin üzerinde çalışanı ve istihdamda lokomotif sektörlerden biri. Bizler bu sektörün sağlıklı büyümesi için çalışanlarımızın koşullarını düzenlemek ve bu zorlu mesleği yaparlarken hakettikleri yıpranma payını almalarını istiyoruz`` dedi.