Loomis Türkiye, Hizmet Noktalarını Arttırmaya Devam Ediyor

Loomis Türkiye, Hizmet Noktalarını Arttırmaya Devam Ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi`nin şirketlerinden Sağlık A.Ş.`nin, kent genelindeki tuvaletlerde biriken paranın tahsilatı ve taşınması için açtığı ihaleyi Loomis Türkiye kazandı. 


Güvenlikli nakit lojistik sektörünün Türkiye`deki en büyük oyuncuları arasında yer alan Loomis Türkiye, hizmet noktalarını genişletmeye devam ediyor. Son olarak İsanbul Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden Sağlık A.Ş.`nin il genelinde faaliyete giren tuvaletlerinde biriken paranın operasyonel süreçlerini yönetmek için açılan ihaleyi kazanan Loomis Türkiye, Kadıköy`den Göztepe`ye, Emirgan`dan Pendik`e kadar İstanbul`un çeşitli yerlerinde bulunan şehir tuvaletlerindeki 353 turnikeyi hizmet noktaları arasına kattı.

 Her Turnike 3 Bin Madeni Para Kapasitesine Sahip 

 Her biri 3 bin adet madeni para alma potansiyeli olan turnikelerin ikmal süreçleri Loomis`in profesyonel silahlı personeli ve yüksek güvenlik seviyesine sahip zırhlı araçları ile gerçekleştirilecek. Ayrıca; en yüksek seviyede giriş kontolüne ve geniş bir video-kayıt saklama kabiliyetine sahip Loomis Türkiye nakit işleme merkezlerinde, turnikelerde biriken paranın sayımı ve mutabakat işlemleri gerçekleştirilecek. Nakit işleme merkezlerinde yapılacak kamera kaydı altındaki sayımın ardından, idareye durum bildirilecek ve tahsil edilen tutarda idareyle uzlaşma sağlanması halinde, para idarenin banka hesabına akratılacak.