Loomis Türkiye Sağıklı Büyümesini Sürdürüyor...

Loomis Türkiye Sağıklı Büyümesini Sürdürüyor...

Nakit ve değerli mal taşımanın lider şirketi Loomis Türkiye, 2017 yılında da işlem hacmini arttırarak sağlıklı büyümesini sürdürdü.  


Loomis Türkiye CEO`su  Yiğit Gürçay, uluslararası tecrübe, teknoloji kullanımı, müşteri odaklı hizmet ve sıfır hatanın bu bşarıyı getirdiğine dikkat çekerek ``Loomis Türkiye globalde en hızlı büyüyen pazarlar arasında. Bu yıl hedefi büyüttük. Öünümzde yıl açık ara pazarın en büyüğü olmayı amaçlıyoruz`` dedi. 

Her yıl düzenli bir şekilde şube sayısını, işlem sayısını, kadrosunu, hizmet verdiği müşteri sayısını, işlem hacmini ciddi oranlarda arttıran Loomis Türkiye; ülkemizde yüksek güvenli değerli emtia taşımacılığı dendiğinde ilk akla gelen isim oluyor. Yüzde yüz sigortalı değerli emtia transfer, tasnifleme ve kasalama hizmeti sunan Loomis Türkiye; çalışmalarını çok uygun fiyatlar eşliğinde, en ekonomik şekilde gerçekleştirmesiyle de ayrıca dikkat çekiyor. 

Loomis Türkiye`nin yeni başarıya imza attığını hatırlatan Yiğit Gürçay ``Kuyumculuk sektörü, bankacılık ve perakende alanında ciddi sayıda artan işlem hacmimize karşın operasyonlarımızı ev verimli şekilde yöneterek ayda 300 bin noktaya hizmet veriyoruz. Şu an itibariyle 40 şubemizle, 1000`e yakın personelimizle her yıl çok büyük yatırımlar yaparak geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz`` dedi.